Kluby » Warszawa » Centrum » Anons 6 z 35


Beauty Secret - body massages

Warszawa - Centrum

Spotyka się teraz, zadzwoń!

730 823 575

Powiedz, że dzwonisz z Odlotów

Poniedziałek: od 9 do 24
Wtorek: od 9 do 24
Środa: od 9 do 24
Czwartek: od 9 do 24
Piątek: od 9 do 24
Sobota: od 9 do 24
Niedziela: od 9 do 24

W lokalu:
Tak
Wyjazdy:
Nie

1 godz: 
150 zł
1,5 godz: 
250 zł

Angielski
dobrze

Chciałbyś spędzić przyjemnie czas w towarzystwie atrakcyjnej i sympatycznej masażystki? Masz ochotę na relaks i dobry masaż bez pośpiechu, w miłej atmosferze, przy relaksacyjnej muzyce i świecach…? Jeśli tak to lepiej trafić nie mogłeś!

Z każdą z nas możesz się umówić na spotkanie, na którym zapewniamy pełną dyskrecję i komfort. Zdjęcia zawarte w naszym ogłoszeniu są prawdziwe i aktualne, robione w salonie, w którym się spotkamy. Jednakże przy umówieniu wizyty trzeba wziąć pod uwagę, iż nie ma możliwości wyboru masażystki na miejscu, także konieczne jest telefoniczne poinformowanie, z którą z nas ma odbyć się spotkanie i zarezerwowanie wizyty na konkretną godzinę.

W ofercie mamy do wyboru masaże:

Masaż relaksacyjny całego ciała – jest to profesjonalny, odprężający masaż, wykonywany powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym

Masaż erotyczny ciała – ciałem, czyli masaż wykonywany ciałem masażystki, który pobudzi Twoje zmysły i zapewni przyjemne, mocno erotyczne doznania, relaksuje i jednocześnie podnieca (dodatkowo lustra przy matach zapewniają wrażenia wizualne)

Masaż gorącymi kamieniami – który jest połączeniem masażu relaksacyjnego z wykorzystaniem ciepłych kamieni bazaltowych, masaż ten w całości jest wykonywany ‘na ciepło’.

Masaż lomi – lomi, jest to piękny, harmonijny masaż, łączący w sobie dotyk i taniec, jest masażem, który przekazuje wspaniałe uczucie błogości i odprężenia, wykonywany głównie przedramionami, płynnie zaprowadzi Cię do świata głębokiego relaksu.

Masaż na 4 ręce – czyli masaż wykonywany przez dwie masażystki naraz! Podwoi Twoje doznania zarówno w zakresie masażu jak i erotyki.

Przy każdym masażu również oferujemy zakończenie erotyczne - prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą (najlepiej poprzez kontakt telefoniczny), gdyż u każdej z nas oferta masażu trochę się różni.

Szanujemy zarówno swój jak i czas naszych klientów, w związku z czym u nas nie spotka Cię przykra niespodzianka w postaci niedotrzymania terminu spotkania z wybraną masażystką, dlatego też oczekujemy kontaktu od konkretnych Panów czytających treść naszego ogłoszenia :)

Pragniemy też dodać, iż u żadnej z nas w ofercie nie znajdą Panowie seksu klasycznego!

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy,

Beauty Secret - body massages.
02.05.2019
Ocena:
Skorzystałem z wyboru salonu sugerując się opiniami więc i sam coś napiszę =) Ale powiem tylko tyle: umówiono mnie z masażystką 10/10, która zrobiła mi masaż 10/10, ale nie napiszę z którą bo nie chciałbym mieć problemów z umówieniem się, haha XD Salon polecam w 100%!

27.03.2019
Ocena:
I spent a very nice time in this salon, my masseuse didn't speak english but she massaged very well, I'm very happy that I was there and even more that I found a place near the center with a good massage.

12.03.2019
Ocena:
Szukając dobrego masażu późnym wieczorem trafiłem do tego salonu i chyba trafię jeszcze nie jeden raz :) Spotkałem się z profesjonalną obsługą w postaci bardzo uprzejmej i uśmiechniętej dziewczyny o imieniu Paula, która okazała się bardzo fajną towarzyszką do spędzenia wspólnego czasu, a oprócz tego zrobiła mi chyba najlepszy masaż jaki miałem w życiu :) Podsumowując bardzo dobry salon!

22.02.2019
Ocena:
I visited them when I was in Warsaw. Great service, clean and professional salon, close to the Center. I got a very good massage and company a nice, pretty girl. if I'm in the city again I will visit them for sure again

31.01.2019
Ocena:
I think this is the best salon in the city, great massage and beautiful girls, I relaxed very much, I recommend

Napisz pochwałę Pokaż wszystkie

Zobacz na mapie

Zobacz gdzie znajduje się to ogłoszenie na mapie


Albumy

Beauty Secret - body massages

Beauty Secret - body massages

Beauty Secret - body massages

Beauty Secret - body massages


Wideo

Beauty Secret - body massages


Zagłosuj

Najlepszy klub


Miss Odloty Styczeń 2019

Najładniejsze zdjęcia


Miss Odloty Styczeń 2019

Najmilsze dziewczyny


Miss Odloty Styczeń 2019
Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies