Erotic-sex-duets » Warszawa » Mokotów » Profile 32 from 39


Sexy Bad Girls Duet VIP

Warszawa - Mokotów

Rests now, doesn't meet in these hours

514 644 442

Say "I'm calling from Odloty"

Monday: from 8 to 19
Tuesday: from 8 to 19
Wednesday: from 8 to 19
Thursday: from 8 to 19
Friday: from 8 to 19
Saturday: from 10 to 15
Sunday: from -- to --

Age:
25, 22
Hair:
blond, brown
Eyes:
blue,
 
brown
Height:
169, 165 cm
Breast size:
2, 2
Incalls:
Yes
Outcalls:
Yes

1 hour: 
600 zł

English
average

Photos verified
Do you want to meet up with some sexy Our Duet? We are very pretty girls, with which you can relax and unwind, nice atmosphere and unforgettable moments are guaranteed!
We condition your body, talk and smile. We love sex in a good frame, and connoisseurs of beautiful female body offered Himself.
Call us! One hundred percent privately and discreetly. Welcome to our Apartment.

Two beautiful and sensual - just for you.
Best Regards
Milena and Ola
27.04.2017
Rating:
Byłem wczoraj, pamiętam jak wszedłem, nie pamiętam jak wróciłem ;D Niezapomniane chwile! Dziewczyny po prostu odlotowe! Śliczne, namiętne, inteligentne i do tego rewelacyjne w łóżku!! :D Potencjał uzależniający większy niż opium! Ja na pewno jeszcze zajrzę ;) Zdecydowane najwyższa półka w Warszawie, polecam!!

17.03.2017
Rating:
Zdecydowanie najlepszy duet w Warszawie Dziewczyny są piękne miłe i mega chętne do zabawy Przyjmują w niewielkim ale bardzo ładnym i czystym lokalu, świeży ręcznik, płyn do ust i żel pod prysznic to szczegóły ale dla mnie b.istotny. Byłem już kilka razy i zawsze wychodziłem więcej niż zadowolony.
Polecam w 100%

17.02.2017
Rating:
Dwie piękne, uśmiechnięte i zgrabne jak modelki dziewczyny, które chętne do zabaw zrobią z Tobą to o co je poprosisz. Nie było tu czasu na nudę, bo dziewczyny mają sporo pomysłów a i tak nie dałem rady zrealizować połowy tego co mi do głowy przychodziło.
Wyszedłem z roztrzęsionymi nogami, jedna z najlepszych godzin w moim życiu,którą będę wspominał przez bardzo długi czas, żałując że nie mogłem zostać dłużej. Jeszcze wrócę!

01.02.2017
Rating:
Te kobietki to istne Czarodziejki, wiedzą jak używać zaklęć, a z moja różdżką robiły cuda
Spotkanie z nimi to była bajka w pełnym wymiarze
Szkoda że niezbyt często bywam w wawie, inaczej częściej bym do nich zaglądał

21.11.2016
Rating:
Totally worth it, u know why is it gonna worth it because those girls know how to take u heaven. I felt extremely satisfied and I will probably visit more than twice in a month because its definetly worth it. U cant do anal with these girls but they can really satisfy u I can recommend these hot chicks one of them is blonde and other one is with brown. They are likely the pictures they put in here.

Write a review Show all

See on the map

See location of this profile on the map


Albums

Sexy Bad Girls Duet VIP


Video

No videos


Vote

Most harmonious

Best photos

Best duo

Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies